Monitory interaktywne 2019-07-30T08:37:15+00:00

Monitory interaktywne

W ofercie firmy Promethean, oprócz tablic interaktywnych, znajdują się również wysokiej klasy monitory interaktywne.
Monitor interaktywny to duży, dotykowy monitor LCD, który dodatkowo cechuje się zabezpieczoną i wzmocnioną powierzchnią dotykową oraz wielkością dostosowaną do dużej liczby odbiorców. Najmniejsze modele zaczynają się od wielkości 65”. Bezsprzecznie wygoda użytkowania monitora dotykowego przewyższa systemy tablic z projektorami. Zestaw tablicy interaktywnej składa się z projektora, tablicy, komputera i głośników. Koszty instalacji takich systemów są droższe, wiążą się z duża ilością kabli, specjalnym montażem, kalibracją i konfiguracją całości. Nie bez znaczenia są parametry pracy samych projektorów (cień osoby prowadzącej wykład, lub np. wymóg odpowiedniego zaciemnienia sali), ich podatność na warunki środowiskowe oraz sama eksploatacja, która nie jest tania. Mimo tych czynników na tę chwilę zestawy tablic interaktywnych są ciągle tańsze, jednak jeżeli przemyśleć koszt monitora, jego eksploatację (oszczędność prądu, brak wymiany kosztownych lamp projektora) i wygodę użytkowania w długiej skali lat, może się okazać, że wybór takiego rozwiązania staje się w perspektywie czasu bardziej opłacalnym.

Monitory interaktywne Promethean oferowane są w wielkościach od 65” do 86” w rozdzielczości Full HD i 4K.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z wyglądem oraz specyfikacją monitorów Promethean ActivPanel.

Model Promethean ActivPanel i-Series 65″ Full HD Promethean ActivPanel i-Series 75″ 4K Promethean ActivPanel 65″ 4K Ultra HD Promethean ActivPanel 75″ 4K Ultra HD Promethean ActivPanel 86″ 4K Ultra HD
Przekątna 65” 75” 65” 75” 86”
Rozdzielczość Full HD 1920×1080 4K 3840×2160
Liczba kolorów 1.07 Biliona
Kontrast 4000:1
Punkty dotyku 10 20
Technologia dotyku Podczerwień
Czas reakcji matrycy 8 ms
Hartowana szyba TAK, 4mm
System Android Opcjonalnie TAK
Gniazdo OPS TAK
Głośniki 2x 15W
Gwarancja 3 lata (możliwość rozszerzenia do 5 lat
Oprogramowanie ActivInspire i ClassFlow

Pliki do pobrania

Sterowniki ActivDriver

ActivDriver jest wymagany dla następujących produktów: ActivBoard, ActivPanel, ActivWall, ActivHub (Student Response Devices, ActivSlate, ActivRemote) i ActivEngage2.

ściągnij plik – ActivDriver_5_18_12_x64

ściągnij plik – ActivDriver_5_18_12_x86

ściągnij plik – ActivDriver_5_18_12_MacOS

 

ActivInspire

ActivInspire pomaga nauczycielom ożywić lekcje dzięki bogatym, potężnym zajęciom, które przyciągają uwagę uczniów, łącząc ocenę w czasie rzeczywistym i doświadczenie w świecie rzeczywistym w proces uczenia się. Obejrzyj naszą listę odtwarzania ActivInspire, zbiór krótkich samouczków wideo na temat wypełniania różnych funkcji w ActivInspire, od tworzenia kontenerów po pracę z Magic Ink.

ściągnij plik – ActivInspire

ściągnij plik – zasoby

ClassFlow

ClassFlow to interaktywny system dostarczania lekcji, który zwiększa stopień zaangażowania uczniów i nauczycieli, zapewniając wspólne korzystanie z urządzeń klasy, cyfrowego programu nauczania i ocen do nauki.

ściągnij plik

ClassFlow desktop

ClassFlow to interaktywny system dostarczania lekcji, który zwiększa stopień zaangażowania uczniów i nauczycieli, zapewniając wspólne korzystanie z urządzeń klasy, cyfrowego programu nauczania i ocen do nauki.

ściągnij plik – ClassFlow Desktop Win 32

ściągnij plik – ClassFlow Desktop Win 64