Firma KNET SERVICES jest szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi teleinformatyczne. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam być solidnym, godnym zaufania, fachowym partnerem, wprowadzającym naszych klientów na rynek internetowy.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Zespół KNET składa się z ambitnych i młodych osób, z których każda pracuje na stanowisku zgodnym z jej wykształceniem oraz posiadanymi umiejętnościami.

Głównym celem firmy KNET jest świadczenie usług o najwyższej jakości i dopasowaniu do potrzeb Klientów. Przede wszystkim koncentrujemy się na rozwiązaniach bazujących na stałym dostępie do Internetu.

Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych użytkowników (wspólnot mieszkaniowych) jak również dla firm – zainteresowanych stałym, tanim i pewnym podłączeniem do sieci Internet.

Dostęp do Internetu i sieci lokalnej realizowany jest całkowicie niezależnie od istniejącej linii telefonicznej zapewniamy dostęp przez 24h/dobę. Koszt korzystania z łącza niezależy od spędzonego w sieci czasu – jest to stała opłata miesięczna.

Podstawowy cennik usług

ID Opis Cena
01 Dostęp do internetu - EKONOMICZNY 25 zł
02 Dostęp do internetu - STANDARD 35 zł
03 Dostęp do internetu - BIZNES 55 zł
04 Podłączenie do internetu od 1 zł

*szczegółowy cennik usług znajdziesz w dziale OFERTA.