Monitoring wizyjny (telewizja przemysłowa) to obecnie jeden z podstawowych systemów bezpieczeństwa, którego fundamentalnym zadaniem jest ochrona obiektów i osób w nich przebywających. Pierwotnie systemy telewizji przemysłowej ograniczały się jedynie do przekazywania obrazu o niezbyt zadawalającym poziomie jakości. Obecnie dzięki dynamicznemu rozwojowi elektroniki użytkowej, telewizja przemysłowa to nie tylko system przekazywania obrazów z monitorowanej strefy, to także szereg zaawansowanych technologii, których zadaniem jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Współczesne systemy monitoringu wizyjnego mogą być integrowane z innymi instalacjami (np. systemy alarmowe, kontroli dostępu, kontroli transakcji, itp.), co w rezultacie pozwala na stworzenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa.

Projektowane i wykonywane przez nas systemy monitoringu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa przy optymalnych kosztach instalacji. Wszystkie elementy wchodzące w skład systemu posiadają wymagane atesty i certyfikaty, co zapewnia naszym klientom najwyższą jakość, bezpieczeństwo i gwarancję niezawodności.

Z myślą o naszych klientach oferujemy bezpłatne doradztwo.

Oferujemy kompleksowy monitoring czyli montaż kamer przemysłowych oraz budowę profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej dla wszystkich typów obiektów (dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych).

Nasze instalacje CCTV realizowane są przez specjalistów z branży security, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że montaż monitoringu zostanie przeprowadzony prawidłowo. Nasze systemy telewizji przemysłowej cechują się wysoką skutecznością w działaniu (profesjonalny montaż kamer przemysłowych CCTV) oraz łatwą obsługą z możliwością prowadzenia zdalnego monitoringu wizyjnego za pomocą sieci komputerowej LAN/WAN/Internet (nadzór wideo z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki WWW lub dedykowanego oprogramowania).

Wykonujemy instalacje monitoringu analogowego jak również nowoczesny monitoring IP cyfrowy.

Podstawowy cennik usług

ID Opis Cena
01 Montaż kamery zewnętrznej (montaż obudowy zewnętrznej termostatu, montaż, dobór i regulacja obiektywu, uchwytu kamery, zasilacza) 120 zł
02 Montaż kamery wewnętrznej (montaż, dobór i regulacja obiektywu, uchwytu kamery, zasilacza) 95 zł
03 Montaż kamery z niewymiennym obiektywem (montaż uchwytu kamery regulacja obiektywu,podłączenie zasilania) 95 zł
04 Montaż kamery zintegrowanej 183 zł
05 Konfiguracja rejestratora 100 zł
06 Roboczogodzina 100 zł
07 Dojazd 0,80 zł/km

*szczegółowy cennik usług znajdziesz w dziale oferta lub bezpośrednio u przedstawiciela handlowego.