Własna strona w internecie to potężna reklama.

Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi interesy, szuka szybkiej i efektywnej reklamy na miarę XXI wieku, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dzięki własnej stronie internetowej będziesz mógł zwiększyć ilość zamówień, podnieść obroty swojej firmy, zostaniesz zauważony na rynku i przestaniesz być anonimową firmą. Pamiętaj – nie posiadając własnej strony, dla internautów po prostu nie istniejesz…

Co oferujemy?

Zaprojektowanie i wykonanie Twojego własnego serwisu WWW, zgodnie z Twoimi wymaganiami i z zastosowaniem najnowszych technologii. Każdy serwis stworzony przez nas, charakteryzuje się dożywotnią gwarancją i dynamicznymi możliwościami zmiany jego zawartości. Tworzymy również skrypty i aplikacje on-line w oparciu o PHP/MySQL.
Oferujemy także, miejsce na naszym serwerze. Dzięki czemu dostęp do Twojej strony będzie zawsze możliwy. Nasze serwery charakteryzują się szybkością i najnowszą technologią.

Ile to kosztuje?

Projektowanie stron wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nie mamy sztywnego cennika. Wszystkie strony wykonujemy w oparciu o ścisłe wytyczne Klienta. Dopiero po zaprezentowaniu nam swoich wymagań możemy zaproponować Ci ofertę cenową, jednak już teraz możesz być pewien, że zaproponowane przez nas ceny będą konkurencyjne.