Monitory interaktywne

Roboty edukacyjne

Usługi szkoleniowe

KNET SERVICES Sp. z o.o. jest firmą działającym na rynku od początku 2005r. Charakteryzuje się dużym tempem rozwoju. Szczycimy się obszerną listą referencyjną, na której znajdują się znane firmy. Zgodnie z wymaganiami rynku nieustannie aktualizujemy nasze usługi i podnosimy ich poziom. Siedziba firmy, a co za tym idzie sale wykładowe, sklep, serwis oraz biura, mieści się w kamienicy przy ul. Kilińskiego 2 (niedaleko dworca PKP oraz PKS).

Oferujemy szeroką gamę usług komputerowych

  • Sprzedaż sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów komputerowych,
  • Kursy i szkolenia komputerowe na wszystkich poziomach zaawansowania,
  • Serwis komputerowy gwarancyjny i pogwarancyjny, konserwację sprzętu, instalacje sieci komputerowych, odzyskiwanie danych, kasowanie danych i utylizacja sprzętu.

Naszą najlepszą rekomendacją jest powiększające się grono stałych klientów, którzy cenią sobie fachową i kompleksową pomoc jaką im oferujemy, życzliwą atmosferę i wysoki poziom usług

Od 2008 roku oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z zapewnieniem sprawnego działania systemów u naszych klientów. Naszą specjalnością jest opieka i nadzór nad sieciami informatycznymi oraz oprogramowaniem. Nasi informatycy świadczą usługi w zakresie napraw i konfiguracji sprzętu komputerowego i oprogramowania. Jako jedna z nielicznych firm w pierwszej kolejności świadczymy usługi w domu (biurze, szkole) klienta, bez konieczności dowożenia sprzętu do naszego serwisu. Wystarczy do nas zadzwonić.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług.

Zespół KNET SERVICES składa się z ambitnych i młodych osób, z których każda pracuje na stanowisku zgodnym z jej wykształceniem oraz posiadanymi umiejętnościami.

Dla mniejszych i średnich firm wprowadziliśmy program stałej obsługi serwisowej. Eliminuje to konieczność posiadania na etacie informatyka lub też korzystania z pomocy niedoświadczonych fachowców.

Nasza oferta skierowana jest zarówna dla osób indywidualnych jak i dla firm. Duże doświadczenie oraz głęboka wiedza pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby klienta. Stawiamy na optymalne i nowoczesne rozwiązania informatyczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy odpowiednie usługi specjalnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasi klienci mogą w pełni korzystać z usług konsultingowych i doradczych. Gwarantujemy kompleksową obsługę i serwis wdrożonych usług i rozwiązań.

Pomożemy wprowadzić Państwa przedsiębiorstwo w świat prawdziwej informatyki. Dobierzemy odpowiednią technologię, pomożemy zbudować lub zmodernizować posiadaną infrastrukturę, przeszkolimy pracowników, aby następnie opiekować się Państwa firmą.

Nasza firma jest bardzo elastyczna i może się dopasować praktycznie do każdego harmonogramu pracy w firmie. Dla nas nie jest ważna pora dnia czy nocy, dzień tygodnia, tylko profesionalnie wykonana praca.

Państwa sukces i zadowolenie jest naszym sukcesem.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

 

Skontaktuj się z nami:

 

KNET SERVICES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Plac Jana Kilińskiego 2

35-005 Rzeszów

 

Infolinia: 17 715 02 07

mail: biuro@knet.com.pl